Değişim İşlemi

Sitemizde bulunan ürünler, baskı hataları , eksik sayfa gibi hatalara karşı şirketimizin garantisi altındadır. İletişim sayfamızda bulunan bilgiler ile bize ulaşarak değişim işlemini yapabilirsiniz. Değişim için ürün ile birlikte ürünün faturasını da göndermeniz gerekmektedir. Ürün tarafımızca incelendikten sonra değişim işlemi gerçekleştirilir.

Ürün İade ve Sipariş İptal İşlemi

Tüm siparişleriniz faturalı bir şekilde kargo firmasına verilir. Almış olduğunuz ürünleri 15 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.
İade kargo ücreti alıcıya aittir. İade ve iptal işlemlerinde iletişim kısmında bulunan bilgiler ile bize ulaşıp bilgi vermeniz gerekmektedir.
İade işlemi gerçekleştiğinde ödemiş olduğunuz ücret hesabınızı geri iade edilir.

Kargo Firması ve Kargo Bedeli

Sitemizde satılan ürünlerin kargo ücreti alıcıya aittir. Kargo bedeli kargo şirketi tarafından ürün teslim edilirken kargo firması tarafından almaktadır. Firmamız Aras kargo ile çalışmaktadır.

Ürün Teslimatı

Firmamız Aras kargo ile çalışmaktadır.
Ödemesi yapılan siparişleriniz tedarik sorunu yok ise 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Bu süre tedarik sorunları yüzünden bu süre uzayabilir.

Yanlış Gönderim

Vermiş olduğunuz siparişin yanlış gönderimi durumunda tüm değişim kargo ücretini firmamız ödemektedir.

Ürünün kargodan hasarlı gelmesi

Kargo firmasının teslimat fişini onaylamadan önce , görevlinin yanında ürünü inceleyiniz eğer bir sorun yoksa öyle onaylayınız.

Eğer ürün hasarlı ise görevliye tutanak düzenlettirip ürünü geri iade ediniz.

500 Lira ve Üzeri Siparişler

500 Lira ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretini firmamız ödemektedir.